Тренінг «Сприяння зайнятості жінок»

Впевнена поведінка – запорука успішного працевлаштування

Однією з характерних ознак розвитку суспільства в останні десятиліття є посилення уваги до жіночих проблем.

Для більшості працездатних жінок адаптація до ринкових змін в економіці проходить надто важко. Тому Шевченківським районним центром зайнятості в рамках місячника, який проходить під гаслом «Сприяння зайнятості жінок», протягом квітня заплановано проведення різноманітних профорієнтаційних заходів  для жінок, які мають допомогти їм у  розв’язані питань зайнятості.

Так, 5 квітня поточного року у центрі зайнятості пройшов тренінг впевненої поведінки за участю фахівців-психологів КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР Гречаника Євгена та Запорізької обласної громадської організації ОПП «Взаємодія» Гречаник Марії.

Захід відкрила директор Шевченківського районного центру зайнятості Алла Щербина. У своєму зверненні вона відзначила, що для активізації життєвої позиції щодо реалізації власних можливостей жінці інколи достатньо невеликого поштовху, як то навчання, надання інформації тощо… Саме в цьому напрямку і працюють фахівці служби зайнятості.

В процессі тренінгу у учасниць була можливість відпрацювати навички впевненої поведінки. Кваліфіковані тренери навчали жінок умінням і навичкам встановлення контактів, самопрезентації особистих і професійних  якостей.

Захід пройшов у форматі живого спілкування. Учасниці тренінгу дискутували та обмінювалися думками. По закінченню семінару-тренінгу бажаючі отримали індивідуальні консультації психологів.