Старт Четвертого всеукраїнського Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголосила про старт Четвертого всеукраїнського Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Мета конкурсу – пошук і відзначення кращих благодійників та найактивніших благодійних ініціатив. Переможців визначатимуть в десяти основних і чотирьох спеціальних номінаціях, а також у трьох номінаціях для волонтерів. Спеціальні відзнаки запроваджені для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист, допомога захисникам України.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року.

Останній термін подачі заявок на IV Національний конкурс «Благодійна Україна» – 15 лютого 2016 року. Результати будуть проведені у березні 2016 року в Києві.

Докладну інформацію про конкурс можна знайти на його сайті – blagoukraine.org або за телефоном (063) 977-80-78 Катерина Соболева-Зоркіна.