Шахарова Олеся Олександрівна

Інформація про фахівця

Шахарова Олеся Олександрівна

В. о. директора, соціальний педагог комунального закладу «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради

Освіта: вища

Диплом магістра з відзнакою, Класичний приватний університет, спеціальність «Соціальна робота», кваліфікація ? магістр з соціальної роботи, 2017 рік

Запорізька державна інженерна академія, спеціальність «Енергетичний менеджмент», кваліфікація – професіонал з енергетичного менеджменту, 2007 рік

Підвищення кваліфікації:

Участь у тренінгу «Впровадження нових механізмів запобігання та протидії домашньому насильству та гендерно-обумовленому насильству» в рамках  проекту «Удосконалення міжвідомчої взаємодії субєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в Дніпропетровській та Запорізькій областях» (ЗОГО «ОПП «Взаємодія»  за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), 2019).

Участь у тренінгу «Ефективні комунікації в громаді» в рамках 8-ої «Школи позитивних змін» (Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» при підтримці Фонду імені Ч.С. Мотта, 2019);

Участь у тренінгу для тренерів «Торгівля людьми – як вберегтися від небезпеки» в рамках проекту «Підвищення рівня обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування» (ГПО «Егіда-Запоріжжя у партнерстві з Агентством ООН з питань міграції, Mіністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади, 2019)

Участь у «Просуненому» тренінг програми «Альтернативи насиллю», (Alternative to Violence Project international, Inc., 2018)

Участь у «Базовому» семінарі програми «Альтернативи насиллю»,           (Alternative to Violence Project international, Inc., 2018)

Участь семінар-тренінгу «Посилення міжвідомчого реагування у сфері протидії та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі: впровадження нового законодавства та оновлення чинних механізмів його реалізації (Посольство Великої Британії, Міністерство соціальної політики, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, 2018)

Підвищення кваліфікації за програмою соціальні педагоги, випускна робота з теми: «Соціально-педагогічна допомога дітям постраждалим від насилля»,  (КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, 2018, 105 годин)

Участь у тренінгу «Безпечне місто: школа активних громадян» (Міжнародний фонд Відродження, Запорізька правозахисна група, 2017)

Участь у тренінг «Розвиток ключових компетенцій працівників управлінь та органів місцевого самоврядування, що працюю з громадянами» (Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, 2016)

Трудова діяльність (за останні 8 років):

з 22.12.2016 року по теперішній час – в. о. директора комунального закладу «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради (Рішення голови Запорізької обласної ради № 16 від 15 грудня 2016 року)

з 01.02.2016 року по теперішній час ? соціальний педагог комунального закладу «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради

з 01.01.2014 року по 09.05.2016 ? діловод комунального закладу «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради

з 14.02.2011 року по 31.12.2013 року ? секретар Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги

Документи про освіту