24.01.2017 – 25.01.2017 року, психологами КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР Гречаник М.І., Гречаник Є.О., було проведено тренінг для практичних психологів "Формування сталої позиції щодо недопущення насильства як методу виховання у сімейній системі". Захід відбувся за підтримкою Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед» та Запорізької обласної громадської організації «Взаємодія». Під час  тренінгу було розглянуто теми:

Феномен насильства, види насильства, домашнє насильство. Гендерно - обумовлене насильство. Механізм здійснення насильства. Наслідки насильства.

Міфи та причини застосування насильства як методу виховання. Гендерні ролі та гендерні установки, їх вплив на циркуляцію насильства у сімейній системі.

Гендерно-обумовлена дискримінація. Дискримінація дитини. Обговорення механізмів дискримінації. Ознайомлення з навичками ненасильницької комунікації. Розробка та аналіз  альтернативних методів виховання.

Також, в якості залученого експерта, до тренінгу приєдналася І. Є. Куратченко з висвітленням теми щодо причин емоційного вигоряння батьків та ознайомлення з навичками емоційної саморегуляції.

Велика подяка учасникам за активність, співпрацю та неповторну атмосферу!