19.05.2016 р. - 21.05.2016 р.,  в готелі «Пектораль», на острові Хортиця проходила робота освітнього заходу «Школа сім’ї» для сімей демобілізованих учасників антитерористичної операції.

Під час заходу учасники опрацювали актуальні питання з юристами, соціальними працівниками та представниками державних органів влади. Отримали кваліфіковану допомогу психологів, навички психологічної саморегуляції, конструктивних сімейних відносин та інше. Також, учасники були  долучені до цікавої та насиченої вечірньої, розважальної програми – відвідування вистави театру-лабораторії VIE, концерт запорізьких музикантів та виїзд до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ».

 КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР,  Департамент соціального захисту населення ЗОДА, висловлює подяку за допомогу і участь у проведенні заходу: Першому запорізькому місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Запорізькому обласному/міському центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді,  театру-лабораторії VIE. Особиста подяка психологам – Ірині Куратченко, Оксані Сергуновій, Наталії Заїкіній, Марії Вільховій, Олені Панкратовій, музиканту, автору-виконавцю Юрію Макаренко та всім, хто долучився до роботи «Школа сім’ї» для сімей демобілізованих учасників антитерористичної операції.

У відгуках сімей, які прийняли участь у заході можна було почути:

 

«… Дякуємо що ви нас розумієте!»

«…Ми дізналися багато важливого та нового»

«…З нетерпінням очікуємо продовження »;

«… Сподіваємося, ще зустрінеться з вами і не один раз»;

«…Величезна подяка,, дуже важливі знання отримали на цьому заході».